Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Jak vykládám

    Při výkladu se soustředím a vciťuji do člověka, kterému karty vykládám. Na začátku výkladu v duchu pronáším krátkou modlitbu.

    Ve výkladu se snažím vždy nastínit vlivy, které na situaci působí. A to vlivy jak zvenčí, tak vlivy zevnitř, myšlenky a pocity, které tolik určují a ovlivňují život.

    Rozhodnutí vždy nechávám na tazateli, i když můj výklad může být někdy pro tazatele velmi směrodatný, a to zejména ve výkladu, kdy chce tazatel slyšet „jasné“ řešení. Pokud chce slyšet odpověď ano či ne, i tu mohu poskytnout, spíše se ale snažím umožnit tazateli náhled do jeho situace, tak, aby na tuto odpověď přišel sám. Při některých otázkách pro ano či ne, není totiž odpověď zcela jasná, tzn.že by si k ní tazatel měl přijít sám. Nic není totiž náhoda Celý vesmír a náš svět je složený z analogií, které na sebe navazují, vytvářejí řetězce a jsou vzájemně propojeny. Proto minulé činy, myšlenky, pocity a další vlivy z okolí a z dálné minulosti, určují to, kde se nyní nacházíme. Rozhodně není náhoda, kde se právě nacházíme. Jen teď a tady můžeme vytvářet něco nového, co se odrazí a ukáže zase v naší budoucnosti. Zároveň jen tady a teď se můžeme znovu zamýšlet nad svou minulostí a znovu si ji prožívat. Na základě našich zkušeností a zamyšlení, pak můžeme změnit staré myšlenky z minulosti a vyrovnat se starými zraněními a nepříjemnými pocity. A tím si pak vytvářet i lepší budoucnost.

Proto možný nynější neúspěch není zapříčiněný jen vlivy zvenčí. Každý z nás je ten, kdo může a také utváří svůj nynější život. Někteří více aktivněji, jiní méně. Platí vždy ale to, že každý tvoří svůj život a není obětí nikoho nebo něčeho. Pokud dojdeme k tomu, že se cítíme jako oběti nebo, že cítíme, že nemáme štěstí protože někdo.... nebo něco... apod., je to velká výzva a možnost něco právě tady změnit. Nemusí se jednat o konkrétní čin, může jít o změnu myšlenek a následně i zlepšení našich pocitů. Když si přestaneme myslet, že jsme oběti druhých a začneme věřit tomu, že nyní vytváříme svůj vlastní život, změní se následně celý pohled na situaci.

    Proto ve svých výkladech nastiňuji cestu do tohoto kouzelného centra každého z nás, do pochopení životní cesty, vztahů, práce, zdraví, nejen ve vnějším světě, ale i na poli myšlenek a pocitů, které tak významně určují tuto cestu.

    Pokud tedy opravdu hledáte řešení a změnu vlastní situace zkuste se již nyní zamyslet nad svými myšlenkami, a nad tím co říkate. Potom se zkuste podívat na to, co se Vám děje a najděte souvislosti.

    Ve svých výkladech se právě o toto snažím, pomoci najít Vám tuto cestu. Tuto cestu k sobě, cestu k vnitřnímu štěstí a spokojenosti. A tím ke štěstí v životě jako takovém, které hledá každý z nás. A protože výklady provádím prozatím na dálku jsem otevřená diskuzi a veškerým otázkám, které máte.

    Na konci mého výkladu vždy poděkuji a pronesu krátkou modlitby pro Vás.