Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Léčivé symboly andělů

  Nabízím tyto výklady, zde podrobněji:

    Protože moje praxe časem ukázala, že některé potíže se vracejí, rozhodla jsem se, Vám poskytnout další oblast, která je možnou, a z mé zkušenosti velmi efektivní pomocí. 

    I když si klient u mě objednal tarotový výklad, měl aktivní postoj a chtěl skutečně se svoji situací něco dělat a někam se posunout, stalo se, že se vrátil zpět s podobným problémem, ale v trochu jiné situaci. Tarotový výklad sice zmapoval to, na co se ptal a poskytl mu možné řešení, ale realita odhalila, že se zde jedná o hlubší příčinu.

    Z toho důvodu Vám představuji Léčivé symboly andělů, zveřejněné Ingrid Auer. Tyto symboly však v praxi používá jen několik terapeutů. Odezva je však velká, a i já jsem se o tom mohla přesvědčit. A to nejen sama na sobě, ale i u druhých, kdy je pro mě fascinující sledovat jak práce s těmito symboly pro druhé skutečně pomáhá a je velmi efektivní. I když jsem nikdy neplánovala ani netušila, že se tímto, kdy budu zabývat.

    Zvu Vás tedy do tohoto úžasného světa; dovolme aby se zázrak stal běžnou součástí našich životů.

  S Láskou Hanka.

V čem to tedy spočívá

    Symboly andělů prezentované Ingrid Auer pomáhají odstranit blokády v duševní, fyzické i duchovní oblasti. Jsou velkým přísunem energie do našich těl a také do našich příbytků nebo stravy, kterou jíme. Ingrid "viděla" symboly andělů a po té každý obraz zakreslila. Všechny symboly pocházejí ze světa andělů a pomáhají a slouží nám, abychom se cítili dobře, mohli se dále rozvíjet, a svými ochraňujícími a léčivými účinky působí na naši duši a tělo.

    Symboly tedy nepromlouvají jen v našem podvědomí, působí také na úrovni hmotného těla, neboť rozpouštějí zatěžující emoce a lépe umožňují snášet duševní zatížení. To také souvisí s tím, že tělesný symptom má většinou duševní nebo duchovní příčinu, a pokud se toto negativní chvění duše zharmonizuje, je naše duše opět v rovnováze. Tímto způsobem dochází k aktivizaci samoléčebných sil v těle a k podpoře celkové léčby.

    Symboly andělů vznikly na přání samotných andělů. Jsou energeticky chráněny a nemohou je zničit žádné vnější vlivy. Poselství symbolů je umocněno chvěním barev. Tyto barvy působí jako katalyzátory a pomáhají při změně disharmonických frekvencí.

Vítejte tedy do tohoto úžasného světa. "Hranice existují jenom tam, kde si je sami postavíme."

Andělská terapie,andělský výklad karet, výklad karet, léčení s andělí, léčivá energie