Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Anděl pro druhou polovinu března 2013

18.03.2013 18:11

Naladit se na rytmus přírody

    Anděl jež pro nás nyní nese poselství je Anděl zdání a skutečnosti.

Pomocí tohoto anděla se můžeme naučit nahlédnout za tváře a masky našich bližních, ale i za tu svoji. Může se nám také podařit zříci se své vlastní masky, protože ji již shledáme nepotřebnou.

    Někdy se můžeme cítit být pod tlakem okolí, pod tlakem potřeb druhých nebo jejich očekávání. V tomto měsíci můžeme zažít odlehčení a osvobození se od přílišného ohlížení se na ostatní. Můžeme také opustit vztah, který již může být delší dobu ukončený. A začít se více soustředit na sebe a vlastní potřeby a sny.

    Co se týče našeho zdraví může být v tomto měsíci více aktuální naše dýchání, náchylnost k nachlazení; a také problémy s tlakem. Z psychického hlediska budeme mít možná porblémy se dobře soustředit, protože k nám může přicházet více podnětů. Měsíc březen je měsícem změny počasí a začátkem jara, měli bychom být proto opatrnějsí na nemoci, které mohou být způsobeny vlhkostí a chladem. Každá nemoc má ale zákonitě vnitřní příčinu. Nachlazení může souviset s větší potřebou obrany vůči okolí a vůči změnám. S jarem se vše zrychluje a mění, toto období vyžaduje více aktivity, a možné nepřízpůsobení tomuto přirozenému rytmu může způsobit nachlazení. 

    Nastane období vykročení ze sebe a období více podnětů, přílišné držení se jednoho bodu, jednoho úhlu pohledu může způsobit psychické rozrušení a poruchy koncentrace.

    Celkově tato druhá polovina měsíce března bude souviset s větším kontaktem s okolím, s úvolněním a větší otevřeností, a to také s předzvěstí jara.

Anděl zdání a skutečnosti nám ukazuje a pomáhá jak příjmout okolí, nebojovat s ním a přestat se cítit být pod tlakem. Budeme mít příležitost zbavit se nadbytečné agresivity a potřeby obrany. Začíná být aktuální být více aktivní. Tento anděl nám v tomto čase pomáhá uvolnit možnou zablokovanou aktivitu uvnitř nás a celkově dát prostor volnosti.

    "Nechávám odejít své iluze a svým zrakem se dívám do reality."