Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Březen

10.03.2012 19:16

    V měsící březnu bychom si měli dát pozor na nesmyslný shon nebo trápení. Bude kladen důraz na důvěru ve vlastní duševní schopnosti. Celý měsíc bude ve znamení začátků a tvoření něčeho nového. V tomto měsíci se spoléhejme na vlastní duševní sílu, která nám pomůže překonávat možné nesnáze nebo překážky. Pokud si zachováme optimismus, pevnou vůli a vnitřní energii budeme velmi úspěšní. Překážky, jež se v tomto měsíci mohou vyskytnout bude možné překonat především optimismem a vnitřní silou. Mohou se vyskytnout problémy ve vztazích, ale i v obchodu.

    Nové možnosti jež bychom měli v tomto měsíci začít se budou týkat především práce a financí, ale také oblasti spirituální. Březnové období je čas, kdy máme možnost ukončit nesmyslný shon a věnovat se podstatným věcem, jež nás naplňují.

        Čas bysme si měli v tomto měsíci udělat i pro své zdraví, a být na sebe trochu "hodní". To znamená snažit se naslouchat potřebám svého těla, jež nyní více volá po naší pozornosti, a tím se v tomto měsíci vyvarovat i zdravotním problémům.

"Vždy existuje ta pravá chvíle, kdy je třeba jednat." (Paulo Coelho, Alef)