Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Jak vykládám

09.05.2012 19:19

    Při výkladu se soustředím a vciťuji do člověka, kterému karty vykládám. Na začátku výkladu v duchu pronáším krátkou modlitbou, kdy požádám ochranné duchy dané osoby a mé pomocné duchy o usnadnění a uzdravení situace daného člověka a naleznutí cesty.

    Ve výkladu se snažím vždy nastínit vlivy, které na situaci působí, a to vlivy jak zvenčí, tak vlivy zevnitř, myšlenky a pocity, které tolik určují a ovlivňují život.

    Rozhodnutí vždy nechávám na tazateli, i když můj výklad může být někdy pro tazatele velmi směrodatný a to zejména ve výkladu, kdy chce tazatel slyšet „jasné“ řešení. Pokud chce slyšet odpověď ano či ne, i tu mohu poskytnout, spíše se ale snažím umožnit tazateli náhled do jeho situace, tak aby na tuto odpověď přišel sám. Nic není totiž náhoda, celý vesmír a náš svět je složený z analogií, které na sebe navazují, vytvářejí řetězce a jsou vzájemně propojeny. Proto minulé činy, myšlenky, pocity a další vlivy z okolí a z dálné minulosti, určují to, kde se nyní nacházíme a rozhodně to není náhoda, že se nacházíme právě zde. Jen teď a tady můžeme vytvářet něco nového, co se odrazí a ukáže zase v naší budoucnosti. Zároveň jen tady a teď se můžeme znovu zamýšlet nad svou minulostí a znovu si ji prožívat. Na základě našich zkušeností a zamyšlení, pak můžeme změnit staré myšlenky z minulosti a vyrovnat se starými zraněními a nepříjemnými pocity. A tím si pak vytvářet i lepší budoucnost.

    Proto možný nynější neúspěch není zapříčiněný jen vlivy zvenčí, ale každý z nás je ten, kdo může a také utváří svůj nynější život, někteří více aktivněji, jiní méně. Platí vždy ale to, že každý tvoří svůj život a není obětí nikoho nebo něčeho, pokud dojdeme k tomu, že se cítíme jako oběti nebo, že cítíme, že nemáme štěstí protože někdo.... nebo něco... apod.je to velká výzva a možnost něco právě tady změnit, nemusí se jednat o konkrétní čin, může jít o změnu myšlenek a následně i zlepšení našich pocitů. Když si přestaneme myslet, že jsme oběti druhých a začneme věřit tomu, že nyní my vytváříme svůj vlastní život, změní se následně celý pohled na situaci.

    Proto ve svých výkladech nastíňuji cestu do tohoto kouzelného centra každého z nás, do pochopení životní cesty, vztahů, práce, zdraví, nejen ve vnějším světě, ale i na poli myšlenek a pocitů, které tak významně určují tuto cestu.

    Pokud tedy opravdu hledáte řešení a změnu vlastní situace zkuste se již nyní zamyslet nad svými myšlenkami, a nad tím co říkate a potom se zkuste podívat na to, co se Vám děje a najděte souvislosti.

    Ve svých výkladech se právě o toto snažím, pomoci najít Vám tuto cestu, tuto cestu k sobě, cestu k vnitřnímu štěstí a spokojenosti, a tím ke štěstí v životě jako takovém, které hledá každý z nás. A protože výklady provádím prozatím na dálku jsem otevřená diskuzi a veškerým otázkám, které máte.

    Na konci mého výkladu vždy poděkuji duchům jež stojí při tazateli a mým pomocným duchům s pronesením krátké modlitbu pro Vás.