Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Jaký bude měsíc květen?

03.05.2012 16:27

    Květen bude měsíc zaměřený  na aktivitu, činnorodost a obnovu. Obnovu sama sebe nebo i obnovu předešlých plánů a vnitřních sil. Můžeme realizovat naše projekty nebo myšlenky a nápady, které nám již delší dobu běží hlavou... Bude to také měsíc odvahy, odhodlání a akce, a také měsíc obnovy. A to obnovy jak minulých vztahů, tak vnitřních plánu a tužeb. A také obnovy nás samých. V tomto měsíci nebudeme o věcech jen mluvit, ale budeme je dělat. Tento měsíc přeje všem, kdo jsou připraveni jednat a realizovat své plány, které byly ujasněny v dubnu. V tomto měsíci nedávejme prostor strachu a obavám, ale buďme odvážní a připraveni jednat. 

    Zároveň jsme nyní připraveni zpřetrhat všechny zastaralé vzorce myšlení a jednání, proto, abychom se mohli posunout dále. Tento měsíc se bude vyznačovat energií, spontaneitou a sílou. Je možné, že dostaneme náhlý impuls, který také vzápětí zrealizujeme. Tuto energii můžeme využít také sami pro sebe a pro vnitřní rozvoj. V průběhu května můžeme však pocítit i únavu, která může být upozorněním na potřebu času pro regenaraci vlastních sil.

    Tento měsíc se bude také vyznačovat zvláštním pocitem ochrany a bezpečí, který můžeme pociťovat již nyní. Nemusíme se proto obávat, nebo se nechat zmást možnými zmatky. A to zmatky především na poli myšlení. Důležité jsou nyní činy. Teď se můžeme vznést jako pták a své problémy a strachy vidět z velké výšky a nadhledu.

    V tomto měsíci naslouchejme hlasu svého srdce a vnitřním impulzům a vnitřním touhám, květen bude totiž plně nakloněn k jejich realizaci a k jejich obnově.

 

Děkuji Vám všem i Tarotovým kartám za jejich poselství.

Přeji Vám krásné a naplněné květnové dny.

Srdečně Hanka

 

"Bojovník světla věří.

Protože věří v zázraky, zázraky se začnou dít.

Protože je přesvědčen, že myšlení mu může změnit život,

jeho život se začne měnit.

Protože ví jistě, že najde lásku,

láska se objeví."

(Paulo Coelho, Rukověť bojovníka světla)