Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

MMS - Mistrovský minerální roztok

09.07.2012 18:22

  Mistrovský minerální roztok Jima V. Humbla  

    Účinný preparát pro léčbu většiny známých nemocí, bohužel nyní nepodporovaný farmaceutickými firmami ani bohatými lidmi, jež několikrát odmítli podporu klinických výzkumů tohoto preparátu. Faktem je, že již vyléčil milióny lidí; ticíce lidí z rakoviny, HIV i malárie.

    MMS je unikátní chemické okysličovadlo, které dokáže vstoupit do těla, zničit patogeny a příčiny nemocí, aniž by se dotklo čehokoliv jiného. Navíc likviduje sloučeniny těžkých kovů a četné jedy usazené v těle.

    Jediné, co MMS v těle může, je likvidovat cizí látky a patogeny. K tomu je využíván imunitním systémem, který usmrtí patogeny a brání replikaci virů blokováním tvorby určitých bílkovin.

    Tutéž chemickou sloučeninu si kvůli jejím jedinečným vlastnostem vytváří i samotělo a používá ji statisíce let. 

 

 "Tento preparát byl během let výzkumu zdokonalen až do dnešní podoby. Představuje zatím nejsilnější a nejúčinnější zbraň proti všem známým nemocem, dostupnou široké veřejnosti. Během sedmi let, kdy je MMS distribuováno z mnoha míst po celém světě, užilo či užívá tento roztok milióny lidí se skvělými výsledky. Zařaďte se mezi ně. Poznáte sami, že ve svých knihách píšu mnoho pravdivých a důležitých informací a že MMS je jedním z nejúžasnějším objevů, které kdy byly lidem představeny. Až zjistíte, že MMS je opravdu velmi účinný, řekněte o tomto preparátu všem blízkým lidem a svým známým. Pomůžete tím rozšířit povědomí lidí o MMS."

 

Já sám jsem nevydělal na prodeji MMS ani dolar. Všechny mé nynější příjmy jsou pouze z autorských práv prodeje mých knih a z darů, které mi lidé zasílají.

Jim Humble

 

více o MMS naleznete zde: http://www.czmms.net/

 

www.youtube.com/watch?v=d4yiQkKxmc8&feature=mfu_in_order&list=UL

 

www.youtube.com/watch?v=84dLwDak_h0

 

Přeji všem pevné zdraví!