Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Moudrost Hlohu pro měsíc říjen

12.10.2012 21:18

    "Výzva nám otevírá cestu"

    V tomto měsíci  se nám otevírá cesta pro zkoumání nového, nyní si můžeme vyzkoušet své vlastní síly a schopnosti, a to až za hranici svých možností. V tomto měsíci si můžeme dovolit riskovat beze strachu. Strach a obavy, jimiž můžeme mnohdy čelit, když se před námi objeví překážka či lépe řečeno výzva, může způsobit, že ztuhneme a jakoby nejsme schopni pohybu. Ale tam, kde je přítomen strach můžeme také nalézt sílu. Nepatrná změna pohledu na situaci, může přeměnit strach na sílu a odvahu. V tomto měsíci se můžeme podívat tváří tvář svým obavám a strachům, dovolit jim určitý prostor, příjmout je a nechat je být, nechat je odejít z našeho života.

    Někdy se nám může zdát náš život jako rutina, v takových příkladech to může být výzva pro hledání nové cesty a nových cílů. Nyní si můžeme ujasnit to, co nás činí šťastnými a rozhodnout se pro to. Nyní je na nás samých, zda učiníme krok k tomu co chceme, po čem toužíme a nebo k tomu, co jsme vždycky chtěli žít. Nyní si můžeme uvědomit co nechceme a začít to měnit. Způsob našeho myšlení, posuzování nám někdy může bránit v pohledu na skutečnost. Je na nás samých, jakým směrem se zaměříme a vydáme, tento záměr začíná v našich myšlenkách, když si ho udržíme, zcela zákonnitě se naplní. Vzpomeňme si na to, když jsme chtěli nové kolo, když jsme chtěli jinou práci, nebo jiného partnera, když jsme se na to zaměřili a celým srdcem po tom toužili, vždy naše sny došly naplnění, někdy rychleji někdy pomaleji, ale vždy se naplnily...

    Moudrost Hlohu nás nyní povzbuzuje, k tomu, aby jsme se blíže podívali na okolnosti, zjistili jsme, kde leží naše výzvy a potom se pohnuli vpřed a čelili jim s největší odvahou a touhou jaké jsme schopni.