Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Tarot pro měsíc září 2012

10.09.2012 20:28

    V měsíci září budeme mít možnost využít našich sil a energie jako pevného základu pro další růst, a to růst především náš osobní. Máme nyní možnost využít tento stabilní zdroj energie pro další aktivity a uskutečnění našich záměrů. V tomto měsíci můžeme však také prožívat pocity smutku nebo zklamání a to spíše z dojmu, že jsme něčím nebo někým klamáni nebo je s námi špatně zacházeno. Můžeme se také setkat s pocity nepochopení proč to takto vlastně je. V tomto měsíci můžeme dojít i k završení některých našich cílů a plánů spojených s pocity prázdnoty, jelikož pokud je naše touha naplněna, můžeme docházet opět k tomu, že hledáme dálší cíl, který chceme naplnit. 

    V tomto měsíci můžeme zdokonalit sami sebe, vynaložit úsilí a vytrvalost pro naše záměry. Také si svůj záměr můžeme lépe ujasnit a odhodlat se v jeho následování, i přes mnohé překážky ale i úspěchy na naší cestě životem. 

    Velkým tématem v měsíci září je naše vůle a závazek své cíle a vnitřní záměr naplnit, k čemuž je nutná dávka naší trpělivosti. Tato trpělivost se ale v mnohých směrech v dálších měsících vyplatí. Ke konci září budeme mít větší dostatek životní energie a dávku sebedůvěry pro pokračování v možnostech, které nám život nabízí.

    V určitém směru můžeme pociťovat i úzkost a nespokojenost, to nás z druhé strany zase vybízí následovat svoji vnitřní touhu a realizovat to, co doopravdy chceme.

    V tomto měsíci pro nás bude aktuální náš vnitřní život a touha, která může být někdy v kontrastu s všední realitou. Bude pro nás více aktuální i pocitový život a city vůbec, a to v možném spojení s partnerskými vztahy, ale také s pocity, které se vztahují ke každodenní realitě a spokojenosti s ní.

"Rozlévej po sobě vodu:

tak se staneš Universu fontánou.

Najdi se v každé hvězdě.

Dokonej každou svou možnost."

A. Crowley