Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Tarotová věštba pro listopad

01.11.2012 17:12

    Tématem tohoto měsíce bude Země, čistota a klid.

Nyní se můžeme začít dívat za sebe, na minulost, z pozice přítomnosti a výhledu do budoucnosti. Někdo možná na minulost jako na vyprahlou poušť, kde se mnohému naučil. Také možná našel cestu k hojnosti. Tato poušť pro nás může být také jako dokonalá součást všeho čím jsme my i toho, co nás obklopuje. Nyní třímáme v ruce možnost blahobytu a hojnosti, kterou v budoucnu budeme moci rozvíjet a také dále tvořit. Držíme teď v rukou možný potencionál nás samých, který budeme moci rozvíjet, chránit a vdechnout mu život.

    Tvorba nebo práce jíž se nyní zabýváme vzniká s temnoty jako všechno živé na planetě, a proto budeme mít nyní možnost tuto temnotu nebo možnou tíhu s tím spojenou vnímat jako obrovský potencionál. V tomto měsíci se můžeme více věnovat sami sobě, dopřát si také trochu klidu, který je nyní podstatný a zbytečně se nepřťěžovat. Možné přetížení nám totiž nyní k ničemu není.

    Také v tomto měsíci můžeme pociťovat další proces zbavování se vlastních strachů, myšlenek, které již nepotřebujeme a nalézat tak vnitřní klid a vyrovnání. Můžeme se tak ocitnou v proudu dění, aniž bychom se museli vydávat jakýmikoliv směry. Tento proud nebo stav, který v tomto měsíci můžeme zažívat nebo více vnímat je místem rozvíjení se a růstu, protože je harmonický a svým způsobem nulový. Tím, že jsem tento bod nazvala nulový, nám tento bod dává neomezený potencionál všemi směry, které k nám mohou příjít a my je můžeme prožívat. Můžeme prožívat také stav určitého ustálení.

    V tomto měsíci můžeme nalézat klid myšlenek a také určité usmíření a harmonii na poli myšlení. Nyní se také ukazuje náš vnitřní potencionál, smysl a čistota.

    Co se týká naší práce nebo tvorby, neměli bychom nyní zapomínat, že výsledek se nyní může dostavit jen na základě spolupráce a kooperace s druhými. V tomto se můžeme setkat také s laskavostí a náklonností  ostatních, kteří se rádi do nějaké spolupráce zapojí.     

    V tomto případě bysme neměli zapomínat na smysl toho co děláme, jež by neměl postrádat naše srdce. Inspirace k nám může přicházet mnoha směry, může se nám stát, že ulítneme často do světa fantazií a snů, proto bude pro nás v tomto měsíci velmi aktuální pevné spojení se Zemí, na kterou také tuto inspiraci nebo naši činnost můžeme převádět a na ní tvořit.

 

    Toto je harmonie Universa.

    A láska se spojuje s vůlí tvořit v porozumění

    tomuto tvoření: porozuměj své vlastní vůli.

    Miluj a dej milovat.

    Jásej nad každou podobou lásky,

    buď z ní u vytržení a žij z ní.

                                                A.C.