Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Výklad tarotových karet na rok 2013 - Hlas našeho nitra

23.01.2013 19:59

    Rok 2013 bude rokem plným síly, moci a energie. Karty ukazují, že tento rok v sobě skrývá velký potencionál tvořivosti. Bude se vyznačovat velkou silou a energií.  Nadcházející období bude velmi příznivé pro tvůrčí vyjádření a realizaci vlastních skrytých tužeb a talentů. V tomto roce budeme mít možnost se plně věnovat tomu, co nás baví a možná to i účelně propojit s naší prací nebo zaměstnáním. Karty doporučují se v tomto roce více věnovat tomu, co máme rádi, co nás baví a naplňuje, protože do takových činností přirozeně poteče v tomto roce hodně energie. Bude nutné si ovšem také vymezit hranice a určit si hranice svých možností, tak aby naše energie mohla být využita účelně a plně. Možná se v tomto roce odvážíme věnovat se tomu, co opravdu chceme, protože tento rok je tomu plně nakloněn. Je dost možné, že budeme mít dokonce velmi hodně odvahy a prudkosti.

    Přestože v tomto roce můžeme oplývat velkou silou a tvořivostí, můžeme mít někdy sklony jednat bez rozmyslu. Nebo si paradoxně nevědět rady s maličkostmi. Můžeme mít někdy tendenci nechat se vést jen vnějšími okolnostmi a podněty. Neměly bychom proto zapomínat, že význam a obsah názoru nebo toho, co budeme obhajovat a stát si za tím je podstatnější než samotný akt vítězství při obhájení tohoto názoru. V tomto roce budeme mít i velkou schopnost nahlédnout, že mince má dvě strany. Faktem zůstává, že jen ve světe intelektu nelze dosáhnout potřebné účinnosti a spravedlnosti, proto nás tento rok bude také vést k naslouchání hlasu vlastního nitra, k v důvěře v něj, v jeho plnější objevení a k využití jeho sil.

    V tomto roce bysme neměli postrádat energii. Budeme ale také možná hledat určitý klid myšlenek a vyrovnání. Pokud necháme v tomto roce průchod naší tvořivosti, bude moci přirozeně plynout z našeho nitra.

    V tomto ruce můžeme zaznamenat naše vnitřní tužby, může být pro nás ale podstatné rozlišit, které z nich jsou pro nás do budoucna plodné a příznivé. V tomto roce můžeme čelit i našim vnitřním stínům, které ale budeme mít možnost vcelku s přehledem ovládnout. Pokud se nám to podaří, bude jisté, že nám nebude chybět energie do věcí, pro které se rozhodneme, a do kterých budeme chtít investovat.

    Rok 2013 bude rokem plný tvořivosti, možnosti realizace našeho potenciálu a ovládnutím určitých tužeb, které již pro nás nejsou plodné nebo podstatné. Bude to také rok vyrovnání a určitého klidu myšlenek, který budeme nalézat sami v sobě.

    Bude se čím dál tím hlasitěji ozývat hlas našeho nitra s nutkáním po jeho vyjádření ve vnějším světě. Je dost možné, že v tomto roce nás prostě již nebudou bavit činnosti které nás nenaplňují, a které děláme jen ze stereotypu a automaticky. Proto také přirozeně přejdeme k vyjádřování sami sebe, naší  originální vnitřní podstaty, kterou máme všichni velmi specifickou. A tím budeme moci vzájemně obohatit. Tím, že se začneme více věnovat tomu, po čem naše nitro opravdu touží, můžeme v tomto roce dosáhnout mnoha úspěchů ve vnějším hmatatelném světe, v oblasti vztahů, profese, ale také v pocitu silného osobního naplnění.  

"Svým pravým okem tvoř jen pro sebe sama.

A levým přijímej vše, co bylo jinak stvořeno."

"...a zmírňuj energii láskou, ale ať láska pohltí vše."

                                                                          A.C.

výklad karet na rok 2013,rok 2013,věštba na rok 2013,co nás čeká v roce 2013