Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Výklad Tarotu pro červen 2012

04.06.2012 17:48

    V měsíci červnu bude pro nás rodina zdrojem inspirace a síly, kterou do ní budeme vkládat, ale zároveň z ní i čerpat. Někteří z nás se budou zabývat svými dětmi nebo jinými rodinými příslušníky. V tomto měsíci můžeme zažít radost se společných setkání a také dořešení některých dosud neuzavřených situací jež máme v rodině. Toto dořešení se může také týkat přátel a jiných blízkých lidí, se kterými trávíme čas nebo nás v životě ovlivňují. Můžeme s nimi zažít příjemné chvíle, ale také nějaký posun ve vztazích. Někteří z nás možná některé vztahy ukončí nebo přejdou do další etapy. V tomto měsíci můžeme očekávat uzavření a nový začátek, a to, co se týká vztahů i našeho osobního života.

    V tomto měsíci můžeme potkat i novou lásku a začít nový vztah. Nebo dokonce založit rodinu.

    Co se týče zaměstnání, práce nebo tvořivé činnosti bude v měsíci červnu aktuální téma budování a stavba pro pozdější výsledky. Budeme vytvářet novou základnu naší činnosti nebo naší práce.  Bude vhodná doba se cíleně a závazně rozhodnout pro činnost a na níž chceme dále pracovat.

    Toto období bude možností pro upevňování stability, stanovení si určitého závazku, ale i progrese v našich záměrech jež máme v úmyslu.

Můžeme se nechat vést našim rozumem a racionalitou, ale také potřebou stability nebo jasnosti, co se týče našeho pocitu bezpečí a spokojenosti. A to jak na úrovni rodinných poměrů a domácnosti, jež nás v tomto měsíci budou ovlivňovat, tak poměrů pracovních nebo tvořivých.

"Moc spočívá ve vědomostech, které lze použít. Co to má za smysl vědět věci, které nejsou k užitku?" Don Juan Matus

Přeji Vám krásné a spokojené dny.