Vyhledávání


Kontakt

Výklad karet
Hana Štěpáníková, okr. Uherské Hradiště
IČO: 88138828

E-mail: babske-ucho@email.cz

 

Výklad Tarotu pro měsíc únor 2013

05.02.2013 18:48

  

    V tomto měsíci můžeme zažívat určitou stagnaci nebo potřebu vynaložit určité úsilí pro uskutečnění našich záměrů. Toto úsilí může být však i mrzuté, jelikož se nemusí hned hmatatelně projevit. Může být proto pro nás nyní podstatná trpělivost, týkající se konkrétních hmotných záměrů a výsledků. Karty ukazují, že vše potřebuje čas. Tento měsíc může být také obdobím, kdy je dobré nedělat nic a nechat věci uzrát. Přílišná snaha a to především na poli myšlenek pro uskutečnění našich záměrů nemusí být totiž v tomto období korunována dosažením cíle. 

    Karty ukazují však také na možnost zrodu něčeho nového, může se jednat o nápad nebo o momentální inspiraci, jež v budoucnu může být završena úspěchem. V měsíci únoru bude ale nejspíš podstatnější zajistit to, čeho již bylo dosaženo. Nyní může být více podstatné nechat plány nebo naše projekty dozrát.

    Karty ukazují na potřebu péče, kterou v tomto měsící můžeme pociťovat. A to péče jak o sebe sama, tak i o druhé a naše okolí. V tomto směru karty doporučují naslouchat více sami sobě, svým potřebám, ale také tomu co jakoby tušíme, že je nyní pro nás a naše okolí nejlepší a nejpodstatnější. Může se také objevovat snaha a touha zjistit, jak si uspořádat záležitosti, a důkladně vše promýšlet do budoucna.

    Karty přímo ukazují na potřebu péče, na čas, kdy bude možné dopřát si určité potěšení, a také prožít radostné chvíle s blízkými lidmi. Toto sdílení a radost se ukazují v tomto období jako naprosto harmonické. Pokud jim dáme prostor a věnujeme jim potřebný čas, mohou nás naplnit a uspokojit čistou radostí a pocitem štěstí. A také nám doplnit potřebnou energii a dobrý pocit.